O nas

Kim jesteśmy?

Rs-service

EKSPERT

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Doświadczenie zdobyte na rynku krajowym jak i europejskim wykorzystujemy w codziennej pracy z produktem, a przede wszystkim z klientem. Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dbamy o długofalowe relacje z naszymi kontrahentami, a w swojej działalności kierujemy się wartościami lojalności, uczciwości i rzetelności.

Rs-service

MISJA

Jesteśmy liderem w produkcji i dostawie kory sosnowej w Polsce i za granicą. Dostarczamy produkty przyjazne dla środowiska: korę sosnową, podłoża do roślin, zrębki naturalne i kolorowe. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Gwarantujemy terminowe dostawy i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z największymi centrami ogrodniczymi, szkółkami oraz sklepami orgrodniczymi w całej Polsce. Jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów potwierdzają certyfikaty.

Rs-service

USŁUGI

Oferujemy usługi zrębkowania świadczone profesjonalnymi rębakami na terenie całego kraju oraz za granicą. Zrębkujemy oraz rozdrabniamy odpady drzewne, drewnopochodne, a także drewno pochodzenia leśnego. Każda usługa jest kalkulowana indywidualnie w zależności od rodzaju powierzonego materiału i stanu jego przygotowania.

Rs-service

FLOTA

Nowoczesna flota to jeden z wielu naszych atutów, które wpływają bezpośrednio na jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Do dyspozycji klienta oddajemy kilkanaście zestawów samochodów ciężarowych z ruchomymi podłogami, firanki oraz samochody typu hakowiec do transportu surowców w kontenerach. Posiadamy także mniejsze samochody dostawcze.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy na rynku od 1984 r. Dzięki zgromadzonemu przez ten czas doświadczeniu możemy skutecznie pomagać naszym Klientom, dostarczać im produkty i usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Rs-service

Hala produkcyjna

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną, wyposażoną w automatyczną linię do pakowania i paletyzacji kory sosnowej. Pozwala nam to na intensywną i sprawną produkcję oraz szybką realizację zamówień.

Rs-service

Profesjonalne zaplecze serwisowe

Posiadamy profesjonalne zaplecze serwisowe, dzięki któremu samodzielnie naprawiamy i konserwujemy maszyny i samochody dostawcze.

Rs-service

Własna flota

Posiadamy flotę 15 specjalistycznych samochodów dostawczych. Oferujemy transport do klienta na terenie całego kraju i Europy.

Rs-service

Wykwalifikowani pracownicy

Nasi pracownicy to specjaliści z długoletnim doświadczeniem, których kwalifikacje są przez nas starannie sprawdzane i rozwijane.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z największymi hurtowniami centrami ogrodniczymi, szkółkami oraz sklepami ogrodniczymi w całej Polsce. W szybkim czasie realizujemy również wszelkie indywidualne zamówienia.

Czy robimy coś więcej?

Tak! Angażujemy się lokalnie i uczestniczymy w akcjach charytatywnych oraz życiu społeczności. Sponsorujemy drużyny sportowe, w tym:

Rs-service

Koszykówka

Drużyna z ekstraklasy – BM SLAM STAL Ostrów Wielkopolski

Rs-service

Żużel

Drużyna pierwszoligowa – TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Rs-service

Piłka nożna

Dumnie wspieramy lokalne drużyny
piłki nożnej, szkolenie dzieci i młodzieży.

Twój ruch!

Poznałeś już nas trochę. Wiesz, co robimy i czym się wyróżniamy.
Teraz Twój ruch – daj nam znać, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!
Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z poniższego formularza.

NAPISZ DO NAS